Galerie Glara je jedním prostorem pro více světů. Autorská móda pro dospělé i pro děti. Designové látky. Originální dřevěné výrobky. A pečlivě vybraná galanterie. Propojujícím prvkem je zakladatelka Lucie. Člověk s kreativní myslí, šikovnýma rukama a vizí.

Glara se zrodila už před desíti lety. Tehdy měla v portfoliu autorské šperky z bižuterních komponent. Po nějaké době se přidaly kabelky. A odtud byl jen krůček k vlastní šité módě. Začalo to nenápadně obyčejnou tunikou. Mrkněte do sekce Glara FASHION a Glara KIDS a můžete sami zhodnotit, kam až to došlo.

Jenže vize se nedá zastavit. Proto přišel tento e-shop a s ním i další kategorie. Dřevěné výrobky ze srdce Valašska. Jsou vyráběny ručně a s láskou k řemeslu. Je to na nich znát. Každý výrobek je originál, za kterým stojí kus pořádného dřeva a také kus pořádné práce.

Nejnovějším přírůstkem v galerii jsou věci vzešlé ze spolupráce s grafičkou. Dětská body s originálními potisky. A také metráž, kterou prostě nikde jinde neseženete.

Buďte v tom s námi! Budeme rádi, když se zapojíte do tvorby našeho Glara světa. Proto tady máme místo i na fotky vašich děl a dílek stvořených z našich látek.