NewChcete koupit roušku?

Šiju pro vás roušky, které padnou opravdu na každý čumáček. Každá stojí jen 59 korun. A můžete si vybrat barevnou variantu, která vám nejvíc sluší. Barvy jsou důležité v každé době. I v koronakrizi přece po dešti vykoukne barevná duha.

Rouška šitá v ČR

Všechny roušky poctivě stříhám i šiju sama. Někdy tedy za asistence mé malé pomocnice. Dcerce je rok a půl. A nebojte. V žádném případě nejde o nelegální dětskou práci. Maximálně roušky hezky pohladí, než budou odeslány na vaši adresu.

Dvouvrstvá bavlněná rouška

Možná bavlněná rouška není to, co jsme si ještě před několika málo týdny přáli na začátku jara nosit jako nechtěný módní doplněk. Dnes už každopádně všichni vidíme, že nosit roušku rozhodně má smysl. A že známé heslo: „Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě,“ nelhalo. 

Na začátku rouškového maratonu bylo ještě třeba rozhodnout, jaký střih roušky zvolit. V tom mi pomohla moje kamarádka z oné pověstné první linie. Pracuje jako lékárnice. A obrátila se na mě s prosbou o ušití roušky jako první. To bylo několik dní před vyhlášením povinnosti používat roušku. Dala mi také tip na to, která rouška je podle ní nejvhodnější. Své roušky dostala samozřejmě zadarmo. 

Využiji prostor svého webu a vzdávám hold jí i všem ostatním, kteří každý den pracují v prostředí, které může být ohrožující. Pracovníci ve zdravotnictví, prodavači a prodavačky v obchodech a vůbec všichni ti, kteří se dále starají o chod společnosti. Děkuji. A teď zpět k rouškám.

Rouška s kapsou na filtr

U mě tedy můžete koupit roušku dvouvrstvou, skládanou, s kapsou na filtr. Přizpůsobí se každému tvaru obličeje a navíc poskytuje díky vloženému filtru dodatečnou ochranu. Tedy pokud chcete. Rouška může stejně dobře posloužit i jako rouška bez filtru. Jen asi zachytí o něco méně kapének. Ale tuto diskuzi už nechávám na odbornících. Důležité je, že vy sami se můžete rozhodnout, zda filtr vložíte, nebo ne. 

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě.